Luxury Apt 2Bd 2Ba Terra Royal

  • 75 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το Luxury Apt 2Bd 2Ba Terra Royal Πόλη Χο Τσι Μινχ βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία και παρέχει εύκολη πρόσβαση στην Αγορά Ben Thanh, ένα μέρος όπου οι επισκέπτες μπορούν να κάνουν τα ψώνια τους, που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. Το διαμέρισμα απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από σταθμό τρένου Hoa Hung και 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Cho Tan Dinh.

Το κατάλυμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα για την άνεση των επισκεπτών.

Το Μουσείο Πολεμικών Καταλοίπων απέχει 1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στις Αγορές Ho Chi Minh City που είναι σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Το Luxury Apt 2Bd 2Ba Terra Royal βρίσκεται σχεδόν 2,1 χλμ. απόσταση από το Ιστορικό Μουσείο του Βιετνάμ. Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Tan Son Nhat βρίσκεται σε απόσταση 5 χιλιομέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Luxury Apt 2Bd 2Ba Terra Royal Πόλη Χο Τσι Μινχ
Big Promo 20% Luxury 2Br Apt - City Skyline View- Hot
Τιμή μόνο για κινητά

Big Promo 20% Luxury 2Br Apt - City Skyline View- Hot

7.5
Καλό 4 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 59 USD 53
ανά νύχτα
Big Promo 20% Luxury 2Br Apt - City Skyline View
Τιμή μόνο για κινητά

Big Promo 20% Luxury 2Br Apt - City Skyline View

4.7
Αξιοπρεπές 11 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 52 USD 47
ανά νύχτα
New Luxury 2Br Apt - Terra Royal Ho Chi Minh City
Τιμή μόνο για κινητά

New Luxury 2Br Apt - Terra Royal Ho Chi Minh City

5.2
Αξιοπρεπές 11 σχόλια
1 μ από το κατάλυμα
USD 63 USD 57
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Tan Son Nhat
    6 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hoa Hung Train Station
    1,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το Luxury Apt 2Bd 2Ba Terra Royal;
      Το Luxury Apt 2Bd 2Ba Terra Royal βρίσκεται κοντά σε Traditional markets.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Luxury Apt 2Bd 2Ba Terra Royal;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Luxury Apt 2Bd 2Ba Terra Royal περιλαμβάνουν Ιστορικό Μουσείο του Βιετνάμ, Khoe Massage καθώς και Μουσείο Πολεμικών Καταλοίπων.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Luxury Apt 2Bd 2Ba Terra Royal;
      Η διαμονή στο το Luxury Apt 2Bd 2Ba Terra Royal κοστίζει 60$.
    • ❓
      Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Cuc Gach Quan και Bun Bo Ganh και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Tan Son Nhat
    6 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Hoa Hung Train Station
    1,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Luxury Apt 2Bd 2Ba Terra Royal Πόλη Χο Τσι Μινχ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο